Profil Użytkownika annakow

Profil Użytkownika annakow

Jeśli nie posiadasz jeszcze konto w serwisie, a chciałbyś tworzyć albumy, dodawać do nich zdjęcia z wakacji, dzielić się nimi i tym samym tworzyć wspólnie z innymi serwis społecznościowy to koniecznie załóż darmowe konto.

Poziom popularności.

Poziom popularności zwany też wskaźnikiem popularności to wspólczynnik określający stopnień zainteresowania odwiedzających Użytkowników danym profilem, zdjęciem, filmem lub albumem. Im większa wartość poziomu popularności tym dany obiekt jest częściej odwiedzany i/lub Użytkownicy częściej do niego powracają.

Obliczanie poziomu popularności.

Poziom popularności obliczany jest na podstawie ilości odwiedzin/wyświetleń danego obiektu (filmu, zdjęcia, albumu, profilu) w stosunku do obiektu tego samego typu o najwyższym wskaźniku poziomu popularności. Należy zwrócić uwagę że do obliczeń stosuje się wyłącznie wyświetlenia wygenerowane przez zalogowanych Użytkowników, a nie gości czy roboty wyszukiwarek.

Jak zwiększyć poziom popularności.

Jak już opisano wyżej popularnośc danego obiektu zależy od ilości jego emisji przez innych Użytkowników. Należałoby więc postarać się aby dany obiekt był jak najlepiej wypromowany, można w tym celu umieszczać linki do obiektów na forach, blogach lub opisach komunikatorów, pamiętaj jednak że takie promowanie nie zawsze przyniesie oczekiwany skutek ponieważ Użytkownik odwiedzający obiekt z takich linków nie zawsze będzie zalogowany.

Najlepszym sposobem na generowanie jak największej liczby odwiedzin danego obiektu jest zachęcanie Użytkowników do jego przeglądania, w tym celu zaleca się aby podczas tworzenia nowego obiektu nadawać mu zachęcającą do odwiedzenia nazwę/tytuł, opis. Polecamy również promowanie obiektów za pomocą powitania (dostępnego w profilu) oraz zaproszeń.

Co warto wiedzieć.

- Poziom popularności obliczany jest raz na dobrę (24 godziny);

- Serwis przechowuje histrię wskaźników z ostatnich 30 dni;

reklama

Artykuły

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl