Sposoby na darmowe powiększenie penisa

Sposoby na darmowe powiększenie penisa

Wielu mężczyzn cały czas spotyka się z problemem zbyt krótkiego przyrodzenia – powodowało będzie to u nich kompleksy, wstyd, zaniżoną samoocenę oraz strach przed stosunkiem fizycznym, a w skrajnych przypadkach może prowadzić do zaburzeń erekcji i nawet impotencji. Na szczęście istnieje wiele sprawdzonych sposobów na efektywne powiększenie penisa, a co powinno Cię jeszcze bardziej ucieszyć, duża ich część jest całkowicie darmowa. Pokrótce postaram się przybliżyć Ci zasady działania tych metod oraz ich efekty.

Jeśli nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy na powiększenie penisa, wtedy pozostają Ci jedynie ćwiczenia – jedynie albo aż, gdyż wyróżnić możemy naprawdę szeroką ich gamę, rodzaj i typ, każdy więc znajdzie takie, które będą dla niego najodpowiedniejsze. Musisz jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku trenowania innych mięśni ciała zbyt intensywny trening będzie mógł powodować skutki odwrotne do tych zamierzonych, dlatego wszystko należy czynić z rozsądkiem i systematycznie poprawiać swoje wyniki. Aby umożliwić swojemu prąciu wzrost musisz pamiętać także o dniach przerwy pomiędzy treningami – najczęściej zalecany jest program trzech treningów w przeciągu tygodnia, po czasie ilość można większych do czterech.

Najważniejsze jest, aby wpaść w odpowiedni nawyk, podobnie jak ćwiczenia fizyczne, ćwiczenia na wydłużanie penisa będą wymagały od nas odrobiny czasu, który należy poświęcić, oraz systematyczności. Na szczęście, pierwsze i drobne efekty widoczne są bardzo szybko, co z pewnością zachęci Cię do dalszych i bardziej wzmożonych ćwiczeń. Dużą zaletą takowych ćwiczeń jest fakt, że nie będą one tylko i wyłącznie wydłużały penisa, ale także spowodują, że zwiększy się jego obwód, stosunek będzie dłuższy, ejakulacja obfitsza, a same doznania o wiele mocniejsze.

Niektóre z ćwiczeń są tak proste i mało zajmujące, że możesz je wykonywać podczas oglądania telewizora, czy też czytania. W przypadku innych natomiast będzie potrzebne Ci kilkanaście minut prywatności. Jeśli chcesz zmaksymalizować efekty konieczne będzie zastosowanie nawilżenia, kremów oraz kosmetyków tego rodzaju znajdziemy naprawdę wiele.

Osoby, które stosują takowe ćwiczenia mówią, że udaje im się większych długość ich prącia nawet o cztery centymetry, a także zauważają widoczny przyrost prącia w obwodzie. Ćwiczenia te będą działały szybko, oczywiście stosowanie tabletek oraz specjalnych urządzeń da efekty o wiele wcześniej, jednak w przypadku ćwiczeń nie musimy nic płacić. Na samym początku nawet jeśli nie zauważysz różnicy w długości, to rzuci Ci się w oczy, że sama erekcja oraz wytrzymałość penisa wyraźnie się zwiększyła (nawet w przeciągu pierwszych tygodni).

Najprostszym oraz jednocześnie najefektowniejszym ćwiczeniem jest tak zwane dojenie. Penisa łapiemy u podstawy i pewnym ruchem przesuwamy powoli w stronę żołędzia, a następnie zmieniamy rękę. Całą czynność powtarzamy kilkanaście razy. Pomoże to doprowadzić większą ilość krwi do penisa, jednocześnie naciągając go. Kolejnym ćwiczeniem jest naciąganie prącia (stosować można specjalne odważniki albo czynić to samemu). W tym przypadku ujmujemy penisa pod żołędziem i powoli naciągamy, do momentu kiedy zaczniemy odczuwać ból. Regularne stosowanie tychże ćwiczeń spowoduje, że ciała jamiste tkanek penisa zaczną się namnażać, dzięki czemu zostanie on widocznie zwiększony.

reklama

Artykuły

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl