Forskolina na odchudzanie

Wśród tabletek na odchudzanie pojawiły się kapsułki Forskolin, które obiecują doskonały wygląd bez wyrzeczeń. Czy faktycznie jest możliwe odchudzanie bez diet i ćwiczeń?

Kapsułki z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej według producenta mają w szybki i łatwy sposób ułatwiać zrzucenie zbędnego tłuszczu. Wyciąg z Coleus Forskohlii do niedawna był mało popularny, obecnie bije rekordy popularności.  Pokrzywa indyjska to roślina występująca na terenach subtropikalnych (głównie regiony Azji Południowo-Wschodniej).

Jak działa ekstrakt z pokrzywy indyjskiej?

Regularne stosowanie tabletek Forskolin pozwala zapanować nam nad nadmiernym apetytem i odstawić tuczące przekąski oraz słodycze. Dzięki forskolinie, nasz organizm szybciej spala tkankę tłuszczową, nawet tą od dawna zalegającą w organizmie. Wykorzystanie magazynów energetycznych zapewnia stałe źródło energii, nawet w trakcji odchudzania. Podczas kuracji kapsułkami Forskolin nie pojawiają się spadki samopoczucia, cały czas można się cieszyć energią, którą warto spożytkować na aktywny styl życia.

Substancja wyizolowana z pokrzywy indyjskiej, czyli forskolina zapobiega ponownemu gromadzeniu się komórek tłuszczowych, chroniąc przed efektem jo-jo. Chociaż nie jest to produkt leczniczy, to wspiera działanie układu krążenia, zmniejsza objawy alergii i ułatwia wydalanie toksyn z organizmu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*