Grey Active – nowe kapsułki odwracające siwienie włosów

Innowacyjna kompozycja pozwala cofnąć proces siwienia włosów w zaledwie 30 dni! Grey Active to metoda całkowicie naturalna i pozbawiona chemii. Naukowcy postanowili sprawdzić, na czym polega rewolucyjne działanie kapsułki cofającej siwienie włosów.

Trycholodzy przez równy miesiąc obserwowali swoich pacjentów. Każdy z nich, dzięki stosowaniu nowej kapsułki Grey Active pozbyli się siwych włosów i ponownie mogą się cieszyć utraconym kolorem włosów. Testy pokazały, że innowacyjny preparat zawiera w swoim składzie rzadko spotykany składnik aktywny o działaniu w pełno kompleksowym. Substancja ta przyspiesza syntezę melaniny (barwnika włosów), dzięki temu włosy odzyskują swój kolor. Co więcej preparat Grey Active pozwala również wzmocnić włosy i ograniczyć ich wypadanie.

Rewolucyjny składnik

Przełomową substancją okazał się naturalny ekstrakt z borówki czernicy. Cecha charakterystyczną wyciągu jest niezwykłe bogactwo flawonoidów. Naukowcy oceniają, że borówka czernica może zawierać nawet 400% więcej flawonoidów w porównaniu do innych roślin.

W składzie Grey Active zastosowano wyjątkową stężoną formę ekstraktu z borówki czernicy, dlatego jej efekty w odwracaniu procesu siwienia są fantastyczne. Przyjęcie jednej tabletki Grey Active natychmiastowo zwiększa produkcję melaniny, włosy stają się gęste i odzyskują naturalny kolor. Preparat posiada certyfikat i jest rekomendowany przez ekspertów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*