Lagrend Cosmetics – profesjonalne kremy na zmarszczki

Firma kosmetyczna Lagrend zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry zawierających najlepsze składniki  w idealnie dobranych proporcjach oraz z udokumentowanymi efektami działania. Marka skupia się na rozwiązaniach dostoswanych do potrzeb skóry dojrzałej. 

Profesjonalna jakość sprawia, że kremy Lagrend polecane są w klinikach medycznych, spa oraz przez specjalistów medycyny estetycznych. Olbrzymią ilość informacji o produktach z serii Lagrend Hyaluron Skin Intense Repair możemy znaleźć na specjalistycznych stronach internetowych zajmujących się profesjonalnymi markami kosmetycznymi.

Jak działamy?

Lagrend Cosmetics na czele z Marią Lagrend już od wielu lat prowadzi zaawansowane doświadczenia w dziedzinie badań naukowych zajmujących się pielęgnacją skóry dojrzałej.

Poszukiwanie właściwych składników.

Dzięki prowadzeniu testów możemy wyizolować najbardziej aktywną formę składnika aktywnego oraz dobrać stężenia substancji, które przynosi najlepsze rezultaty. Równie ważne jest znalezienie składników cechujących się odpowiednią penetracją, tak aby wybrana substancja nie działa tylko na powierzchni, ale mogła również przeniknąć przez naskórek. Wiele badań poświęcamy również stabilizowaniu stosowanych składników aktywnych, tak aby przedłużyć ich pożądane działanie.

Dlaczego Lagrend?

  • Zbadane przez biochemików
  • Skomponowane przez farmakologów
  • Polecane przez dermatologów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*