Olejek Hairmastic na wypadanie włosów

Pielęgnacja włosów ma istotne znaczenie, zwłaszcza w chwilach, gdy nasze włosy są osłabione, zniszczone lub nadmiernie wypadają. Nie lada wyzwaniem jest znalezienie kosmetyku, który będzie wzmacniał włosy, bez ich zbędnego obciążenia. Delikatnym, ale skutecznym preparatem  rekomendowanym w przypadku wypadania włosów jest olejek Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator.

Jak działa olej Hairmastic?

Głównym zadaniem olejku Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator jest hamowanie wypadania włosów. Naturalny olej z owoców amli stymuluje cebulki włosów i wzmacnia je od wewnątrz. Hairmastic pozwala także wydłużyć fazę wzrostu włosa, dzięki czemu będzie on rósł zdecydowanie dłużej nić normalnie. Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej wzmacnia oraz pogrubia strukturę włosa, a  olejek z trawy cytrynowej tonizuje i oczyszcza skórę głowy. Udowodniono, że olejek Hairmastic Hair Growth Stimulator jest również bardzo skuteczny w leczeniu łupieżu i innych chorób skóry. W składzie znajdziemy także olej rozmarynowy, który przyspiesza odrost włosów. Regularne stosowanie olejku Hairmastic to kompleksowa pielęgnacja włosów i skóry głowy.

Jak stosować olejek Hairmastic?

Preparat stosujemy jedynie na noc. Nakładamy go na skórę głowy, a następnie delikatnym masażem ułatwiamy wchłonięcie się olejku. Kobiety mogą stosować olejek Hairmastic także na końcówki włosów. Rano należy dokładnie umyć włosy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*