Recenzja kapsułek Forskolin

Doktor Oz po raz kolejny zaproponował swoim widzom nowy suplement odchudzający. Tym razem jest to naturalny wyciąg z pokrzywy indyjskiej, zwanej Coleus Forskohlii. Olbrzymia oglądalność programu sprawiła, że kapsułki Forskolin błyskawicznie znikają ze sklepów na całym świecie.

Teraz każdy chce dowiedzieć się, jak najwięcej o niezwykłej roślinie, z której otrzymywany jest naturalny ekstrakt zastosowany w tabletkach Forskolin.

Forskolin od tysięcy lat jest wykorzystywany w ajurwedyjskiej medycynie do leczenia dolegliwości zdrowotnych. Już pierwsze badania naukowe przeprowadzone w 1980 roku wykazały, że Forskolina eliminuje  tkankę tłuszczową już na poziomie komórkowym. Potwierdzono, że ekstrakt z pokrzywy indyjskiej Coleus Forskohlii cechuje się silnymi właściwościami odchudzającymi. Kapsułki odchudzające Forskolin zawierają tylko naturalne składniki, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Czy tabletki Forskolin naprawdę działają?

Przeprowadzone badania naukowe jednoznacznie potwierdziły, że ekstrakt z pokrzywy indyjskiej powoduje spadek ilości tkanki tłuszczowej zmagazynowanej w organizmie oraz wpływa na wzrost masy mięśniowej.  To właśnie, dzięki temu chudniesz!

Co zawierają kapsułki Forskolin?

Suplement diety Forskolin to przede wszystkim czysty i skoncentrowany wyciąg z Coleus Forskohlii (pokrzywy indyjskiej). Aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność działania tabletek, dodano do nich: ketony malinowe, kwas chlorogenowy, oraz ekstrakt z Garcinia Cambogia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*